خانه / خبر و گزارش / رضا شهابی آزاد شد

رضا شهابی آزاد شد

رضا شهابی عضو سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران امروز رضا شهابی عضو سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران امروز ۲۲ اسفند آزاد شد. بر اساس حکم شعبه ۳۶ دادگاه تجدید نظر و با استناد به ماده ۱۳۴ قانون تجمیع،احکام زندان وی تجمیع و نامبرده آزاد گردید. همچنین بر اساس همین حکم رضا شهابی جریمه ای حدود ۷ میلیون باید پرداخت نماید و ۲ سال از هر گونه فعالیت سندیکایی و حضور در احزاب و گروه ها منع شده است.
کمیته دفاع از رضا شهابی ، آزادی رضا شهابی را به همه کارگران، اعضای سندیکای واحد و کمیته دفاع و همچنین معلمان و دانشجویان و همه تشکلها و …تبریک گفته و همچنین خواهان آزادی فوری همه زندانیان سیاسی می باشد.اسفند آزاد شد. بر اساس حکم شعبه ۳۶ دادگاه تجدید نظر و با استناد به ماده ۱۳۴ قانون تجمیع،احکام زندان وی تجمیع و نامبرده آزاد گردید. همچنین بر اساس همین حکم رضا شهابی جریمه ای حدود ۷ میلیون باید پرداخت نماید و ۲ سال از هر گونه فعالیت سندیکایی و حضور در احزاب و گروه ها منع شده است.
کمیته دفاع از رضا شهابی ، آزادی رضا شهابی را به همه کارگران، اعضای سندیکای واحد و کمیته دفاع و همچنین معلمان و دانشجویان و همه تشکلها و …تبریک گفته و همچنین خواهان آزادی فوری همه زندانیان سیاسی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *