خانه / اطلاعیه و بیانیه ها / به تمامی سندیكاها و نهادهای كارگری، آزادیخواهان، معلمان و فعالانی كه در این مدت از من (مهدی توپچی) و دیگر زندانیان خیزش دی‌ماه حمایت كردند.

به تمامی سندیكاها و نهادهای كارگری، آزادیخواهان، معلمان و فعالانی كه در این مدت از من (مهدی توپچی) و دیگر زندانیان خیزش دی‌ماه حمایت كردند.

رفقا و دوستان!
حمایت‌های گرم و صمیمانه‌ی شما در روزهایی كه من و دوستان دیگر بازداشت بودیم، دلیل اصلی آزادی ماست. این را به خوبی هر ناظرِ آگاهی می‌تواند تایید كند. در این ۳ هفته سراسر جهان شاهد همبستگی نیروهایی بود كه نسبت به فقر و فاقه‌ی ناشی از نظم سرمایه‌داری معترض بودند و این‌بار برای آزادی اسرای خود به میدان آمدند. فریادهای شما، اعتراضاتتان، طنین رسای بانگ برابری‌خواهانه‌ی شما، موجی از شور را در همگان ایجاد كرد و من نیز به عنوان كسی كه در زندان بود، با شنیدن طنین این صداها قوتِ قلب بیشتری برای مقاومت پیدا كردم.

رفقا!
بدون شما و بدون همبستگی ما با هم، سرمایه‌داران هرروزه زندگی ما را به نكبت بیشتری خواهند كشید و همه‌ی ما می‌دانیم که چاره‌ی مقابله با این نظام استثمارگر، تنها و تنها با همبستگی جهانی نیروهای مترقی ممكن است. حالا با آزادی بیشتر دانشجویان، باید چاره‌ای برای رفعِ اسارت از دیگر بازداشتی‌ها در تمام ایران و كل زندانیان سیاسی اندیشید؛ چرا كه اسرای هر جنبش، سمبل پیكاری بی‌امان هستند و خاری در چشم سرمایه داران.
به سهم خود از همه شما ممنونم، به من روحیه و اعتماد‌به‌نفس دادید. امید كه این رویه تا محو استثمار و استبداد ادامه یابد.

مهدی_توپچی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *