خانه / اطلاعیه و بیانیه ها / روز سه شنبه با ربابه رضایی همسر رضاشهابی همراه و همگام شویم!

روز سه شنبه با ربابه رضایی همسر رضاشهابی همراه و همگام شویم!

بر اساس اطلاعیه ای که روز پنج شنبه یکم دی ماه به امضای ربابه رضایی، همسر رضا شهابی انتشار یافته، این کارگر زندانی در دو هفته گذشته، 2 بار در زندان  رجایی شهر دچار سکته مغزی شده است. این در حالی است که علی رغم وضعیت وخیم رضا شهابی، مسئولین زندان همچنان از اعزام او به بیمارستان برای درمان، خودداری می کنند. ربابه رضایی اضافه می کند که “پیش از اینکه همسرم سکته کند، جراح مغز و اعصاب رضا، اعلام نموده بود که رضا شهابی توان تحمل زندان را ندارد. ” پیشتر نیز “کمیته دفاع از رضا شهابی ” اعلام کرد که “رضا شهابی را علیرغم اتمام حکم اش، به این منظور در زندان نگه داشته اند تا جسم اش را هر روز بیش از پیش نابود کنند.”

 

ربابه رضایی در پایان اعلام کرده است که ” همسرم از 18 مرداد با وجود اینکه دوره محکومیت حبسش به پایان رسیده است همچنان به ناحق در زندان نگهداری می شود. به سبب اینکه وزیر کار متولی و مسئول امور کارگران می باشد برای پیگیری وضعیت رضا شهابی ساعت 10 صبح #سه_شنبه_5_دی ماه به وزارت کار مراجعه خواهم کرد. ”

 

کمیته هماهنگی برای کمک به ایجاد تشکل های کارگری ضمن حمایت و پشتیبانی از فراخوان حضور همسر رضا شهابی در مقابل وزارت کار، همه زنان و مردان کارگر، معلمان و بازنشستگان، دانشجویان و فعالین کارگری و اجتماعی را دعوت می کند که برای حمایت از آزادی این کارگر زندانی، روز سه شنبه 5 دی ماه 96 در مقابل وزارات کار، ربابه رضایی را همراهی کنند.

 

✔️ جان رضا شهابی در خطر است! صدای اعتراض او باشیم!

✔️ این کارگر زندانی باید بدون قید و شرط آزاد شود!

✔️ رضا شهابی و همسرش ربابه رضایی را تنها نگذاریم!

✔️ شاید فردا دیر باشد!

✔️ جای کارگران در زندان نیست!

 

کمیته هماهنگی برای کمک به ایجاد تشکل های کارگری

2 دی  1396

www.khamahangi.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *